
Клавіатура з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1104MI (71-00008)
805 ₴
- В наличии
- Код: 71-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кодова сенсорна клавіатура з вбудованим зчитувачем карт і брелоків стандарту Mifare (13.56MHz) і контролером на 1 реле; кількість кодів/карток – 2000; дальність зчитування 2-5 см; варіанти доступу: карта + PIN, карта або PIN; інтерфейс Wiegand 26 вхід; час відчинення дверей 0-99 сек; підсвічування клавіатури; живлення: DC12-24В/30мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP54; розміри 114 / 75 / 16 мм
Кодова сенсорна клавіатура Trinix TRK-1104IM з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare (13.56 МГц), а також контролером на одне реле для використання у системах контролю доступу.
Застосування
Дана кодова клавіатура підійде для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Підходить для встановлення усередині приміщень.
Ключові властивості
- Вбудований зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування 2-5 см.
- Варіанти доступу за допомогою карти + PIN-коду, карти або коду.
- Контролер на 1 реле.
- Кількість кодів/карток – 2000.
- Інтерфейс Wiegand 26, можливість підключення додаткового зчитувача.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення DC 12 В, струм споживання до 30 мА.
- Світлова і звукова індикація.
- Внутрішнє встановлення, пластиковий корпус із ступенем захисту IP55.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Контролери |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Звукова індикація, Підсвічування клавіш, Пластиковий корпус |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP54 |
| Комплектация | Клавіатура з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1104MI |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13,56 мГц |
| Розміри | 114 / 75 / 16 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 114х75х16 мм |
| Розміри, мм | 114 / 75 / 16 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | Mifare |
Информация для заказа
- Цена: 805 ₴



