Кодова сенсорна клавіатура з вбудованим зчитувачем карт і брелоків стандарту Mifare (13.56MHz) і контролером на 1 реле; кількість кодів/карток – 2000; дальність зчитування 3-6 см; варіанти доступу: карта + PIN, карта або PIN; інтерфейс Wiegand 26; світлодіодна індикація, вбудований зумер, тампер; підсвічування клавіатури; виходи: реле NO/NC, дзвінок, кнопка виходу, сирена; живлення: DC12В/30мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP55; розміри 120 / 70 / 20 мм
Кодова сенсорна клавіатура Trinix TRK-500IM з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare (13.56 МГц), а також контролером на одне реле для використання у системах контролю доступу.
Застосування
Дана кодова клавіатура підійде для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Підходить для встановлення усередині приміщень.
Ключові властивості
- Вбудований зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування 3-6 см.
- Варіанти доступу за допомогою карти + PIN-коду, карти або коду.
- Контролер на 1 реле, NO/NC.
- Кількість кодів/карток – 2000.
- Інтерфейс Wiegand 26, можливість підключення додаткового зчитувача.
- Виходи для підключення кнопки виходу, сирени, дзвінка.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення DC 12 В, струм споживання до 30 мА.
- Світлова і звукова індикація.
- Вбудований тампер.
- Внутрішнє встановлення, пластиковий корпус із ступенем захисту IP55.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP55 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0° C ~ +50° C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 120 / 70 / 20 мм |
| Розміри, мм | 120 / 70 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
Информация для заказа
- Цена: 1 128 ₴




