
Клавіатура з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-800WM антивандальна водонепроникна (71-00015)
2 329 ₴
- В наличии
- Код: 71-00015
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кодова клавіатура з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare і контролером на 1 реле; кількість користувачів 2000; дальність зчитування до 8 см; робоча частота 13.56 МГц; інтерфейс Wiegand 26; комутований струм реле 3 А; індикація: звуковий сигнал, світлодіодна; живлення 12 В, споживання до 60 мА; металеві кнопки; зовнішнє встановлення, робоча температура -45°C ~ +60°C; ступінь захисту IP68; розміри 120 / 56 / 20 мм
Вулична, антивандальна, водонепроникна кодова клавіатура Trinix TRK-800WM з металевими кнопками та вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare (13.56 МГц), а також контролером на одне реле для використання у системах контролю доступу.
Застосування
Дана кодова клавіатура підійде для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Вбудований зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування до 8 см.
- Контролер на 1 реле.
- Кількість кодів/карток – 2000.
- Інтерфейс Wiegand 26, можливість підключення додаткового зчитувача.
- Комутований струм реле 3А.
- Живлення DC 12 В, струм споживання до 60 мА.
- Світлова і звукова індикація.
- Зовнішне встановлення, антивандальний водонепроникний корпус із ступенем захисту IP68. Робоча температура від -45 °С до +60 °С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 340 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Додаткові характеристики | Антивандальний корпус, Світлова індикація, Звукова індикація, Металеві кнопки, Водонепроникний корпус, Вуличне встановлення |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Клавіатура з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-800WM антивандальна |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13,56 мГц |
| Розміри | 120 / 56 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 120х56х20 мм |
| Розміри, мм | 120 / 56 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | Mifare |
Информация для заказа
- Цена: 2 329 ₴







