
Клавіатура бездротова зі зчитувачем Mifare Trinix TRK-1100MWR (71-00017)
1 572 ₴
- В наличии
- Код: 71-00017
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова клавіатура/зчитувач з приймачем у комплекті; технологія Rolling Code 433 МГц; тип картки Mifare 13.56 МГц; програмований вихід приймача: Wiegand 26 біт або 34 біт; відстань зв'язку до 30 м; наднизьке енергоспоживання; для внутрішнього встановлення; клас захисту IP54; живлення 3 батарейки ААА; розміри 120 / 50 / 20 мм
Trinix TRK-1100MWR – бездротова клавіатура зі зчитувачем ключів та карт Mifare, з технологією Rolling Code 433 МГц, для внутрішнього встановлення. Приймач у комплекті.
Ключові властивості
- Стандарт карт Mifare 13.56 МГц.
- За допомогою приймача, що входить у комплект, підключається до будь-якого контролера за протоколом Wiegand 26 або 34 біти. Відстань зв'язку приймача – до 30 м.
- Має пластиковий корпус із класом захисту IP54, що дозволяє використовувати пристрій лише всередині приміщення.
- Низьке енергоспоживання від 3 батарейок типу ААА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Клавиатура |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Контролери |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Технологія Rolling Code, Приймач у комплекті, Світлова індикація, Звукова індикація, Пластиковий корпус, Бездротове підключення, Внутрішнє встановлення, Низьке енергоспоживання |
| Питание | DC 4.5 В (3 батареї типу AAA) |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP54 |
| Комплектация | Кодова клавіатура<br>Бездротовий приймач<br>Інструкція користувача<br>Кріпильні гвинти – 2 шт.<br>Дюбелі – 2 шт.<br>Шестигранний ключ<br>Монтажна стрічка (3M) |
| Країна-виробник товару | - |
| Підключення | Бездротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | 0° C ~ +50° C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 134 / 55 / 20 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 134х55х20 мм |
| Розміри, мм | 134 / 55 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | – |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | Mifare |
Информация для заказа
- Цена: 1 572 ₴







