
Клавіатура з Bluetooth, з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1106BTW (71-00055)
3 911 ₴
- В наличии
- Код: 71-00055
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); вбудований Bluetooth, працює через мобільний застосунок Ttlock; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; кількість користувачів: 20000; живлення 12В/1А; матеріал: цинковий сплав; ступінь захисту IP66; розміри 125 / 79 / 15.5 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з Bluetooth, з можливістю працювати через мобільний застосунок Ttlock Trinix TRK-1106BTFW, зі зчитувачем Mifare 13.56 МГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Корпус з цинкового сплаву, клас захисту IP66, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт Mifare 13.56 МГц.
- Вбудований Bluetooth, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Ttlock: дистанційне відімкнення замка, додавання коду доступу, RFID-карти або брелока.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 20000 користувачів.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Живлення пристрою 12 В, споживання струму 100 мА.
- Кодова клавіатура виконана у корпусі з цинкового сплаву з класом захисту IP66 – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 290 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 20000 |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудований Bluetooth, Працює з Ttlock, Світлова індикація, Звукова індикація, Корпус з цинкового сплаву, Вуличне встановлення |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Комплектация | Клавіатура з Bluetooth, з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1106BTW |
| Країна-виробник товару | - |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Пам'ять карт / подій | 20000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13,56 мГц |
| Розміри | 125 / 79 / 15.5 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 125х79х15.5 мм |
| Розміри, мм | 125 / 79 / 15.5 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | Mifare |
Информация для заказа
- Цена: 3 911 ₴




