
Клавіатура з WiFi, з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-1203EW(WF) з підтримкою Tuya Smart антивандальна водонепроникна
2 078 ₴
- В наличии
- Код: 71-00065
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125kHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 2А); вхід під інтерфейс Wiegand 26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 користувачів; підсвічування клавіатури; живлення DC12-24В (100мА); металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 134 / 48 / 22 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з WiFi, з можливістю працювати через мобільний застосунок Tuya Smart Trinix TRK-1203EW(WF), зі зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP68, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт EM-Marine 125 кГц. Дальність зчитування складає 2-5 см.
- Вбудований WiFi, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку Tuya Smart: дистанційне відімкнення замка, додавання коду доступу, RFID-карти або брелока.
- Пристрій має інтерфейс Wiegand-26 для підключення додаткового зчитувача.
- Одне реле з максимальним комутованим струмом 2 А для керування підключеним електрозамком.
- Ємність пам’яті вбудованого контролера: 2000 карток/кодів.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Підсвічування клавіатури для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення пристрою 12-24 В, споживання струму 100 мА.
- Кодова клавіатура виконана у металевому антивандальному корпусі з класом захисту IP68, діапазон робочих температур становить від -40 °C до +60 °C – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wi-Fi, Wiegand |
| Вес | 255 г |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Вбудований WiFi, Працює з Tuya Smart, Світлова індикація, Звукова індикація, Підсвічування клавіш, Антивандальний корпус, Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Вуличне встановлення |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Клавіатура з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-1203EW(WF) антивандальна |
| Країна-виробник товару | - |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 134 / 48 / 22 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 134х48х22 мм |
| Розміри, мм | 134 / 48 / 22 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | EM-Marine |
Информация для заказа
- Цена: 2 078 ₴




