Комутатор PоE NVC-908GS оснащений 8 портами PoE 100Mб, а також 1 портом TP/SFP Uplink і 1 портом 1000Mб Uplink (не комбо). Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність навантаження 150 Вт. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
PoE-комутатор NVC-908GS призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. Завдяки підтримці передачі даних PoE, NVC-908GS є ідеальним рішенням при впровадженні систем IP-відеоспостереження в офісах, приватних будинках, квартирах, дозволяючи подавати живлення на підключені камери за допомогою того ж кабелю, через який передається потік даних. Дана можливість дозволяє спростити процес інсталяції та заощадити на прокладанні кабелю живлення.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 10/100Мб та 1 порт TP/SFP Uplink + 1 порт 1000Mб Uplink (не комбо).
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 150 Вт, потужність одного порту PoE до 30 Вт.
- Дальність передачі досягає 100 м.
- Пропускна здатність 5.6 Гбіт/с.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
Особливості встановлення та налаштування
Для роботи комутатора немає необхідності здійснювати його додаткове налаштування, достатньо підключити його до мережі живлення за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, або кабелю живлення. Після цього кабелем типу вита пара здійснюється підключення до комутатора мережевих пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1х RJ45 (1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 150 Вт |
| Пропускная способность | 5.6 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 250 / 150 / 44 мм |
| Розміри, мм | 250 / 150 / 44 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
- Цена: 2 273 ₴





