
PoE-подовжувач-перетворювач NVC-PD45 (73-00118)
1 294 ₴
- В наличии
- Код: 73-00118
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PoE-подовжувач-перетворювач 1-портовий 10/100M 802.3af/at; 1 PoE-вхід/1 LAN-вихід; 1 вихід живлення; на виході пристрою формується напруга живлення 12/9/5В (в залежності від перемикача); максимальна вихідна потужність 25 Вт; максимальна довжина вхідного кабелю 100 м; матеріал корпусу пластик; ступінь захисту IP40; робоча температура від -20°C до 50°C; розміри: 84 / 54 / 29 мм; вага 100 г
PoE-подовжувач-перетворювач 1-портовий NVC-PD45 стандарту 10/100M 802.3af/at. Порти: 1 PoE-вхід/1 LAN-вихід; 1 вихід живлення. На виході пристрою формується напруга живлення 12/9/5В – в залежності від перемикача.
Застосування
PoE-подовжувач-перетворювач використовується для збільшення дальності передачі живлення на 100 метрів для підключення IP-камер, в яких немає PoE.
Ключові властивості
- Стандарт 10/100M 802.3af/at.
- Порти: 1 PoE-вхід/1 LAN-вихід.
- 1 вихід живлення. На виході пристрою формується напруга живлення 12/9/5В – в залежності від перемикача.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Максимальна дальність передачі 100 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 1 х RJ45 (10/100М) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 100 |
| Вид | PoE розширювачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Додаткові характеристики | 1 PoE-вхід/1 LAN-вихід; 1 вихід живлення; максимальна потужність 25 Вт; максимальна дальність передачі 100 м |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество портов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Збільшення дальності передачі живлення на 100 м; перетворення напруги 12/9/5 В |
| Мощность | 25 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Розміри | 84 / 54 / 29 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 84 х 54 х 29 |
| Розміри, мм | 84 / 54 / 29 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | PoE-подовжувач |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 294 ₴








