Пасивний PoE-інжектор (пара); призначений для розгалуження кабелю типу вита пара на інформаційні та жили живлення; 12-36 жила для передачі інформації, 45-78 для передачі живлення; максимальна робоча відстань для кабелю категорії 5E - 60м; діаметр штекеру живлення 5.5/2.1мм; ступінь захисту IP40; робоча температура від -20°C до +50°C; 160 / 20 / 20 мм; вага 40 г
Пасивний PoE-інжектор (пара) з дальністю передачі до 60 м.
Застосування
Призначений для розгалуження кабелю типу вита пара на інформаційні та жили живлення.
Ключові властивості
- 12-36 жила для передачі інформації, 45-78 для передачі живлення.
- Максимальна робоча відстань для кабелю категорії 5E – 60 м.
- Діаметр штекеру живлення 5.5/2.1 мм.
- Ступінь захисту: IP40; робоча температура від -20°C до +50°C.
- Розміри 160 / 20 / 20 мм; вага 40 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 40 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | PoE інжектори |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 60 м |
| Додаткові характеристики | Діаметр штекеру живлення 5.5/2.1 мм, Робоча температура -20 °C ~ +50 °C, Матеріал корпусу: Пластик, Максимальна робоча відстань 60 м |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Пасивний, пара |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,1 мм, LAN |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 160 / 20 / 20 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 160 х 20 х 20 мм |
| Розміри, мм | 160 / 20 / 20 |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | PoE-інжектор |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴






