Комутатор PоE гігабітний NVC-1008G оснащений 8 портами PoE 1000Mб, а також 2 Uplink-портами 10/100/1000Мб. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність навантаження 150 Вт, 30 Вт на один PoE-порт. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Гігабітний PoE-комутатор NVC-1008G призначений для побудови мереж та передачі даних середнього та великого масштабу. Завдяки підтримці гігабітної передачі даних PoE, NVC-1008G є ідеальним рішенням при впровадженні систем IP-відеоспостереження в офісах, приватних будинках, квартирах, дозволяючи подавати живлення на підключені камери за допомогою того ж кабелю, через який передається потік даних. Дана можливість дозволяє спростити процес інсталяції та заощадити на прокладанні кабелю живлення.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 1000Мб та 2 гігабітні порти Uplink.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 150 Вт, потужність одного порту PoE до 30 Вт.
- Дальність передачі досягає 100 м.
- Пропускна здатність 20 Гбіт/с.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
Особливості встановлення та налаштування
Для роботи комутатора немає необхідності здійснювати його додаткове налаштування, достатньо підключити його до мережі живлення за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, або кабелю живлення. Після цього кабелем типу вита пара здійснюється підключення до комутатора мережевих пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Бренд | NVC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 150 Вт |
| Пропускная способность | 20 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 250 / 150 / 44 мм |
| Розміри, мм | 250 / 150 / 44 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
- Цена: 4 916 ₴




