Комутатор PоE гігабітний NVC-604Gs оснащений 4 портами PoE 1000Mб, а також 1 Uplink-порт 10/100/1000Base-T RJ45 і 1 інтерфейс 1000Base-SX/LX/BX SFP Uplink. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність навантаження 65 Вт. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Гігабітний PoE-комутатор NVC-604Gs призначений для побудови мереж та передачі даних малого масштабу. Завдяки підтримці гігабітної передачі даних PoE, NVC-604Gs є ідеальним рішенням при впровадженні систем IP-відеоспостереження в офісах, приватних будинках, квартирах, дозволяючи подавати живлення на підключені камери за допомогою того ж кабелю, через який передається потік даних. Дана можливість дозволяє спростити процес інсталяції та заощадити на прокладанні кабелю живлення.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 6 портів, з них 4 порти PoE 1000Мб та 1 порт Uplink 10/100/1000Base-T RJ45, 1 інтерфейс 1000Base-SX/LX/BX SFP Uplink.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 65 Вт.
- Дальність передачі досягає 100 м.
- Пропускна здатність 12 Гбіт/с.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
Особливості встановлення та налаштування
Для роботи комутатора немає необхідності здійснювати його додаткове налаштування, достатньо підключити його до мережі живлення за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, або кабелю живлення. Після цього кабелем типу вита пара здійснюється підключення до комутатора мережевих пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Бренд | NVC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 65 Вт |
| Пропускная способность | 12 Гбіт/с |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 185 / 124 / 44 мм |
| Розміри, мм | 185 / 124 / 44 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
- Цена: 1 830 ₴



