10-портовий гігабітний PoE-комутатор; порти: 8х 10/100 RJ45 PoE + 2x gigabit combo-порти TP/SFP; стандарт живлення PoE 802.3af/at, автовизначення af/at; максимальна вихідна потужність одного PoE-порту 30 Вт; вихідна напруга PoE-порту DC48-55В; пропускна здатність 5.6 Гбіт/с; робоча температура -40°С~+80°С; розміри 165 / 148 / 54 мм; вага 1 кг; постачається без блоку живлення
Комутатор PоE гігабітний ONV-IPS7108PF Combo ports оснащений 10 портами PoE 10/100M RJ45, а також 2 гігабітними комбо-портами TP/SFP. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Максимальна вихідна потужність на один PoE-порт 30 Вт. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE ONV-IPS7108PF підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого та середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 100Мб та 2 комбіновані гігабітні порти TP/SFP.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, автовизначення af/at.
- Максимальна вихідна потужність комутатора одного порту PoE становить 30 Вт. Вихідна напруга PoE-порту DC 48-55 В.
- Дальність передачі досягає 100 м.
- Пропускна здатність 5.6 Гбіт/с.
- Світлодіодна індикація для відображення роботи пристрою.
- Робоча температура від -40 °С до +80 °С і клас захисту корпусу IP40 дозволяють використовувати пристрій не тільки в офісі та будинку, але й навіть на об'єктах з високою вологістю, низьким діапазоном температур та з великою кількістю пилу.
Зверніть увагу: PoE-комутатор постачається без блоку живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x Gigabit TP/SFP (combo) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) combo |
| Бренд | ONV |
| Вес | 1000 г |
| Выходное напряжение | 48-55 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 30 Вт – 1 PoE-порт |
| Пропускная способность | 5.6 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 168 / 148 / 54 мм |
| Розміри, мм | 168 / 148 / 54 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
Информация для заказа
- Цена: 9 070 ₴




