Комутатор мережевий гігабітний; 8 портів х 10/100/1000M; пропускна спроможність 16 ГБ; кеш-пам'ять 4М; швидкість пересилання пакетів 11.9 Мбіт/с; зовнішнє джерело живлення 9 В/1A; споживана потужність 6 Вт
Мережевий некерований гігабітний комутатор ONV-H7008 оснащений 8 портами 10/100/1000M. Пропускна спровожність 16 ГБ.
Застосування
Некерований комутатор ONV-H7008 призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі восьми підключених пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 8 портів 10/100/1000M.
- Пропускна спроможність становить 16 ГБ.
- Швидкість пересилання пакетів 11.9 Мбіт/с.
- Кеш-пам'ять 4М.
- Зовнішнє джерело живлення 9 В/1A, споживана потужність 6 Вт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Бренд | ONV |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 9 В / 1 А |
| Живлення пристрою | DC 9 В |
| Количество портов | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Пропускная способность | 11.9 Гбіт/с |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | Коммутатор |
Информация для заказа
- Цена: 1 523 ₴



