6-портовий PoE-комутатор з 4 портами PoE 100 Mб + 2 порти 100 Mб Uplink; стандарт PoE IEEE802.3af/at; загальна максимальна потужність 65 Вт, до 30 Вт на кожен порт PoE; відстань живлення PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал); пропускна здатність: 1.6 Гб/с; живлення 100~240V/AC, 50~60 Гц; блискавкозахист: 4KV, рівень захисту: IP30; робоча температура від -20 до +55 °C; розміри 140 / 115 / 40 мм
Комутатор PоE ONV-H1064PL оснащений 4 портами PoE 10/100M, а також 2 портами Uplink. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 65 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE ONV H1064PL підійде для будинку чи невеликого офісу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 4 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 6 портів, з них 4 порти PoE 100Мб та 2 порти Uplink 100Мб.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 65 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Функція VLAN – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних.
- Таблиця MAC-адрес 1K.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
- Некерований комутатор, plug-and-play («підключи і працюй»), не потребує конфігурації, простий у використанні.
- Світлодіодна індикація відображення стану роботи.
- Пристрій підходить для настільного чи настінного встановлення.
- Комутатор має блискавкозахист 4KV та ступінь захисту корпусу IP30.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100M) |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100M) |
| Вес | 600 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | AC 100-240 B |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 65 Вт |
| Пропускная способность | 1.6 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 140 / 115 / 40 мм |
| Розміри, мм | 140 / 115 / 40 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
Информация для заказа
- Цена: 1 570 ₴






