6-портовий комутатор PoE; 4 порти PoE 100 Мб + 2 Uplink 100 Мб; стандарт живлення PoE: IEEE802.3af/at до 30 Вт на кожен PoE-порт; загальна максимальна потужність: 60 Вт; відстань живлення PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал); робоча температура: -20° ~ +55°C; грозозахист 4KV; розміри: 142 / 113 / 40 мм
Комутатор PоE ONV H1064PLD оснащений 4 портами PoE 10/100M, а також 2 портами Uplink. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 60 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE ONV H1064PLD підійде для невеликого офісу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 4 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора ONV H1064PLD
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- VLAN – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних.
- Режим CCTV – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 6 портів, з них 4 порти PoE 100Мб та 2 порти uplink 100Мб.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 60 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Є режим самовідновлення AI. У разі збою в мережі PoE-комутатор перезапустить живлення пристрою і автоматично відновить мережеве з'єднання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100M) |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100M) |
| Бренд | ONV |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Цвет | Чёрный |
| Количество портов | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 60 Вт |
| Пропускная способность | 1.6 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 143 / 115 / 40 мм |
| Розміри, мм | 143 / 115 / 40 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
Информация для заказа
- Цена: 1 794 ₴





