3-дюймовий. 2-смуговий вуличний гучномовець CLSK-30CAEN колонного типу, алюмінієвий корпус, IP66, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Динаміки 3×3”+2.5” двосмугові; Лінійний вхід 100 В; Чутливість (@1W/m) 92 Дб; Кількість зон оповіщення 16; Кількість зовнішніх керованих пристроїв, що підключаються на одну зону оповіщення, не більше 50 шт. Діапазон робочих частот 150-14000 Гц; Клас захисту IP66; Колір білий; Матеріал корпусу пластик / метал; Потужність 15-30 Вт; Розміри 585 / 110 / 110 мм; Вага 2.9 кг; Живлення AC 24 В
Вуличний гучномовець CLSK-30CAEN CMX з трансформатором для використання у громадських місцях. Ідеальний варіант для зовнішнього озвучування у промисловості, освітніх закладах, готелях та аеропортах. Відповідає стандартам EN54-24.
Керамічний конектор, протипожежний корпус, 95°С вогнестійкий кабель та термозапобіжник. Вогнестійка акустична система з трьох 3×3”+2.5” двосмугових динаміків. Вогнестійкий кабель та спеціальна водоохоронна манжета. Корпус із алюмінієвого сплаву білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою нержавіючого кронштейна.
Ключові особливості:
- Динаміки 3×3”+2.5”двосмугові;
- Лінійний вхід 100 В;
- Чутливість (@1W/m) 92 Дб;
- Кількість зон оповіщення 16;
- Кількість зовнішніх керованих пристроїв, що підключаються на одну зону оповіщення, не більше 50 шт;
- Діапазон робочих частот 150-14000 Гц;
- Живлення AC 24 В ± 10%;
- Клас захисту IP66;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу пластик / метал;
- Потужність 15-30 Вт;
- Розміри 585 / 110 / 110 мм;
- Вага 2.9 кг;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.9 кг |
| Выходная мощность | 15-30 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-14000 Гц |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Пластик і метал |
| Монтаж | Навісний |
| Розміри | 585 / 110 / 110 мм |
| Розміри, мм | 585 / 110 / 110 |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 460 ₴




