
Вуличний гучномовець CMX CLSK-40CAEN (19-00002)
4 050 ₴
- В наличии
- Код: 19-00002
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3-дюймовий. 2-смуговий вуличний гучномовець CLSK-40CAEN колонного типу, 40-20-10Вт, алюмінієвий корпус, IP66, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат, матеріал корпусу: алюміній, пластик; колір, білий; габаритні розміри, 457 /100 / 85 мм; маса, не більше 3.30 кг.
Вуличний гучномовець CLSK-40CAEN CMX. Акустична система з трансформатором для використання в громадських місцях. Ідеальний варіант для зовнішнього озвучування в промисловості, освітніх закладах, готелях та аеропортах. Відповідає стандартам EN54-24; Керамічний коннектор, протипожежний корпус, 95℃ вогнестійкий кабель та термозапобіжник. Вогнестійка акустична система з чотирьох 4×3”+1”двосмугових динаміків. Номінальна вихідна потужність 40Вт-20Вт на 100В. Рівень захисту IP66. Вогнестійкий кабель та спеціальна водозахисна манжета. Корпус з алюмінієвого сплаву білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою нержавіючого монтажного кронштейна.
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 40-20 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 100 В;
- чутливість (@1W/m) 92 дб;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 150 до 18000 Гц;
- клас захисту IP66;
- EN54-24 сертифікат;
- живлення AC 24 В ± 10%;
- матеріал корпусу: алюміній, пластик;
- колір, білий;
- габаритні розміри, 457 /100 / 85 мм;
- маса, не більше 3.30 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 3.3 |
| Вид | Рупорні |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 20-40 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Габарити | 457 х 100 х 85 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | EN54-24; IP66; вогнестійкий кабель; термозапобіжник |
| Діапазон робочих частот | 150-18000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Монтажний кронштейн |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Навісний |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 40,20 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 475 / 100 / 85 мм |
| Розміри, мм | 475 / 100 / 85 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 150-18000 |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴



