6.5-дюймовий настінний динамік, вихідна потужність 5/10 Вт, лінійний вхід 100 В/70 В, корпус ABS пластик, клас захисту IP44 Настінний динамік CMX WSK-610C із трансформатором для широкого використання. Настінний динамік підходить для озвучування місць громадського користування, ідеально підходить для музичного супроводу в торгових центрах, школах, ресторанах. Перемикач потужності 10Вт-5Вт на 100В. 5-дюймовий вологостійкий динамік. Швидкий монтаж за допомогою гвинтового отвору для підвішування.
Особливості моделі:
Динамік 6,5 дюймовий, настінний.
Лінійний вхід 100 В/70 В.
Чутливість (@1W/m) 92 дБ.
Ступінь захисту IP44.
Корпус з ABS та решітка білого кольору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1.7 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 5-10 Вт |
| Габарити | 350 х 240 х 100 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Перемикач потужності 10/5 Вт (100 В), вологостійкий 5-дюймовий динамік, швидкий монтаж, IP44, гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-15000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Класс защиты | IP44 |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Оснащение | — |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 5,10 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 350 / 240 / 100 мм |
| Розміри, мм | 350 / 240 / 100 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 150-15000 |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴





