
Настінний гучномовець CMX WSK-640CSW White (19-00020)
2 455 ₴
- В наличии
- Код: 19-00020
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6.5 дюймовий 2-смуговий настінний гучномовець; потужність 10-20-40 Вт, 8 Ом; трансформатор 100 В; водонепроникний корпус з класом захисту IP66; матеріал ABS-пластик та металева решітка; розміри 298 / 218 / 195 мм, вага 3.5 кг
Настінний гучномовець CMX WSK-640CSW двосмуговий із трансформатором. 6.5-дюймовий вологостійкий динамік, перемикач потужності 10-20-40 Вт на 100 В. Швидкий монтаж за допомогою монтажного кронштейну.
Застосування
Настінний гучномовець підходить для озвучування місць громадського користування, ідеально підходить для музичного супроводу в торгових центрах, школах, ресторанах, а також для систем евакуації та оповіщення.
Ключові властивості
- Динамік 6.5-дюймовий двосмуговий, настінний.
- Чутливість (@1W/m) 90±3 дБ.
- Трансформатор 100 В.
- Діапазон робочих частот 100-20000 Гц.
- Ступінь захисту IP66.
- Матеріал: корпус з АBS-пластику та металева решітка білого кольору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 3.5 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 10-20-40 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 298 х 218 х 195 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | IP66, трансформатор 100 В, 8 Ом, гарантія 12 міс |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | white |
| Комплектация | Монтажний кронштейн |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | ABS Пластик,Метал |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | — |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 10,20,40 |
| Назначение | Концертно-театральні |
| Під'єднання | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 298 / 218 / 195 мм |
| Розміри, мм | 298 / 218 / 195 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-20000 |
| Чутливість мікрофона | 90±3 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 2 455 ₴




