
Настінний гучномовець CMX WSK-640H Black (19-00021)
3 066 ₴
- В наличии
- Код: 19-00021
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6.5-дюймовий 2-смуговий настінний динамік, 40-20-10 Вт, 8 Ом і 100 В, ABS пластик чорний Настінний динамік CMX WSK-640H із трансформатором для широкого використання. Настінний динамік підходить для озвучування місць громадського користування, ідеально підходить для музичного супроводу в торгових центрах, школах, ресторанах. Перемикач потужності 40-20-10-5Вт або 8 Ом.
Швидкий монтаж за допомогою монтажного кронштейну.
Особливості моделі:
Динамік 6.5-дюймовий двосмуговий, настінний
Чутливість (@1W/m) 92 Дб
Ступінь захисту IP66
Трансформатор 70 або 100В
Корпус та грати з ABS чорного кольору
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 3.7 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходы | Клемний вихід |
| Выходная мощность | 10-20-40 Вт |
| Габарити | 310 х 213 х 195 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | IP66, Трансформатор 70/100 В, 6.5-дюймовий двосмуговий, Чутливість 92 Дб, Гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Монтажний кронштейн |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | — |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 40 |
| Назначение | Концертно-театральні |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 310 / 213 / 195 мм |
| Розміри, мм | 310 / 213 / 195 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-20000 |
Информация для заказа
- Цена: 3 066 ₴




