Підвісний гучномовець, 20-10-5Вт / 100В + 8Ом, керамічні клеми, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, алюмінієвий корпус, EN54-24 сертифікат Підвісний гучномовець PSK-20AEN, відповідає стандартам EN54-24. Призначений для фонової музики та систем оповіщення. Ідеально підходить для використання музики та мовлення в клубах, виставкових залах, торгових і виставкових центрах. Швидкий монтаж за допомогою регульованого підвісного дроту
Особливості моделі:
6,5” повнодіапазонний низькочастотний динамік
Номінальна вихідна потужність 10W-20W при 100V
Керамічний роз'єм, вогнетривкий кабель 95℃ і термозапобіжник
Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю
Чутливість SPL(@1W/m): 92 Дб
Робоча частота 110-15 кГц
Алюмінієвий корпус і металева решітка білого кольору
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розміри | Ø 170 / 285 мм |
| Розміри, мм | Ø 170 / 285 |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 452 ₴




