Підвісний гучномовець, 6.5-дюймів; потужність 5-10-20 Вт / 100 В + 8 Ом; чутливість SPL(@1W/m): 92 дБ; діапазон робочих частот 110-15000 Гц; керамічні клеми, термозапобіжник, вогнестійкий кабель; клас захисту IP55; ABS-корпус; розміри Ø 170 / 245 мм, вага 1.7 кг; EN54-24 сертифікат
Підвісний гучномовець CMX PSK-20PKEN низькочастотний, потужністю 5-10-20 Вт. Корпус з ABS-пластику, для внутрішнього встановлення. Відповідає стандарту EN54-24.
Застосування
Підвісний гучномовець призначений для фонової музики та систем оповіщення. Ідеально підходить для використання музики та мовлення в клубах, виставкових залах, торгових і виставкових центрах.
Ключові властивості
- 6.5-дюймовий повнодіапазонний водонепроникний низькочастотний гучномовець.
- Номінальна вихідна потужність 5-10-20 Вт при 100 В та 8 Ом.
- Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю.
- Діапазон робочих частот 110-15000 Гц.
- Білий корпус з ABS-пластику із класом захисту IP55 і алюмінієва решітка білого кольору.
- Швидкий монтаж за допомогою регульованого підвісного кабелю та захисного сталевого кільця, що входять до комплекту поставки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | Ø 170 / 245 мм |
| Розміри, мм | Ø 170 / 245 |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 664 ₴


