6,5-дюйм. стельовий динамік, потужність 3/6 Вт, 100В, ABS пластик
Стельовий динамік CMX CSK-66E ідеально підходить для систем голосової евакуації в школах, офісах, готелях та аеропортах, а також для систем оповіщення.
Стельове кріплення, швидке встановлення за допомогою гвинтового отвору.
Застосування
Застосовуються при озвучуванні офісних, торговельно-розважальних, навчальних, виробничих і складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів. Стельовий гучномовець для стельової установки з трансформатором, призначений для голосового оповіщення та системи евакуації. Передача звука на великі відстані без втрати якості звуку. Підходить для монтажу в стелю.
Ключові особливості:
- 6,5-дюймовий паперовий конус
- Чутливість (@1W/m) 92 дБ/макс 99 дБ
- Співідношення сигнал/шум : 93±3db
- Трансформатор 70 або 100В
- Матеріал: корпус з АBS пластику та металеві грати білого кольору
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 700 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 188 х 188 х 76 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | 6,5-дюймовий паперовий конус, Трансформатор 70/100 В, Чутливість 92 дБ (@1W/m) макс 99 дБ, Співвідношення сигнал/шум 93±3 дБ, Гарантія 12 міс., Матеріал корпусу ABS-пластик, Вага 700 |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 3,6 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 188 / 76 мм |
| Розміри, мм | 188 / 76 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-15000 |
| Чутливість мікрофона | 92 дБ/макс 99 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 515 ₴




