6.5-дюймовий. Стельовий динамік, 6-3Вт, 100В, метал Стельовий динамік CMX CSK-66М ідеально підходить для систем голосової евакуації в школах, офісах, готелях та аеропортах, а також для систем оповіщення. Стельове кріплення, швидке встановлення за допомогою гвинтового отвору.
Особливості моделі:
6,5-дюймовий металевий корпус
Чутливість (@1W/m) 92 дБ/макс 99 дБ
Співвідношення сигнал / шум (1w/m): 93±3db
Трансформатор 70 або 100В
Матеріал: корпус з ABS пластику та металеві грати білого кольору
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 700 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 188 х 188 х 76 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Трансформатор 70 або 100 В; Встановлення внутрішнє; Гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 3 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 188 / 76 мм |
| Розміри, мм | 188 / 76 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-15000 |
Информация для заказа
- Цена: 582 ₴





