
Стельовий гучномовець CMX CSK-66МС (19-00029)
599 ₴
- В наличии
- Код: 19-00029
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6.5-дюймовий стельовий гучномовець; потужність 3-6 Вт; трансформатор 100 В; матеріал метал та металева решітка, протипожежний металевий купол; розміри Ø200 / 90 мм; вага 900 г
Стельовий гучномовець CMX CSK-66МС потужністю 3-6 Вт; трансформатор 100 В. Стельове кріплення, швидке встановлення за допомогою пружинного затискача. Протипожежний металевий купол.
Застосування
Стельовий гучномовець ідеально підходить для систем голосової евакуації в школах, офісах, готелях та аеропортах, систем оповіщення, а також фонової музики.
Ключові властивості
- 6.5-дюймовий стельовий динамік.
- Чутливість (@1W/m) 92±3 дБ.
- Трансформатор 100 В.
- Діапазон робочих частот 100-18000 Гц.
- Матеріал: корпус з металу та металева решітка білого кольору, металевий протипожежний купол.
- Стельове кріплення, швидке встановлення за допомогою пружинного затискача.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 900 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 200 х 200 х 90 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Трансформатор 100 В, Стельове кріплення, Протипожежний металевий купол, Гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-18000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 3 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 90 мм |
| Розміри, мм | 200 / 90 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-18000 |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴



