
Акустична WiFi-система CMX WiFi 62 30Вт+30Вт (19-00044)
6 494 ₴
- В наличии
- Код: 19-00044
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стельовий гучномовець WiFi62 складається з 2-х динаміків (активного + пасивного). Відстань бездротового зв'язку до 200 метрів. Wi-Fi, бездротове керування з iPhone, iPad. Макс. вихідна потужність: 150 Вт. Вихідна потужність: 30 Вт + 30 Вт. Вхідний роз'єм Aux (3,5 мм) і один вихід 100 В для пасивного динаміка Стельовий гучномовець WiFi62 складається з 2-х динаміків (активного + пасивного). Вбудований цифровий стереопідсилювач звуку. Трансляція музичного супроводу через Wi-Fi. Двостороння повнодіапазонна стереозвукова система. 6,5-дюймовий корпус з 1,5-дюймовим твітером і кросовером. Макс. вихідна потужність: 150 Вт. Вихідна потужність: 30 Вт + 30 Вт. Вхідний роз'єм Aux (3,5 мм) і один вихід 100 В для пасивного динаміка. Високоефективний до 85% стереопідсилювач класу D 20 Вт + 20 Вт. Бездротове керування з iPhone, iPad та будь-яких мобільних пристроїв. Використовуйте бездротовий застосунок для надсилання музики на динамік без кабелю. Відстань бездротового зв'язку до 200 метрів. Корпус білого кольору з пластику ABS і білої металевої решітки. Передача екранованого сигналу від трансформатора для ізоляції лінії заземлення. Екранована обробка, щоб уникнути електронних магнітних шумів всередині. Адаптер живлення DC12V входить в комплект. Монтаж у стелю. З захистом від перегріву, перевантаження, короткого замикання та запобіжника змінного струму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | AUX |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi |
| Вес | 4.5 |
| Выходы | Клемний вихід |
| Выходная мощность | 60 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входы | AUX (1/8") |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, запобіжник змінного струму, Екранована обробка, Передача екранованого сигналу від трансформатора |
| Діапазон робочих частот | 40-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Кросовер | Вбудований |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Номінальний імпеданс | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 60 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Принцип встановлення | Вбудовані |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Розмір ВЧ динаміка | 1.5 |
| Розмір НЧ динаміка | 6.5" |
| Розміри | 230 х 230 х 155 |
| Розміри, мм | Ø 230 / 155 |
| Тип гучномовця | Активний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 40-20000 |
Информация для заказа
- Цена: 6 494 ₴




