Медіаплеєр з тюнером DAB+ та FM, USB-плеєром, Bluetooth, монтаж у стійку 19", висота 1U, розміри 484 / 260 / 44 мм Медіаплеєр висотою 1U, що монтується у стійку 19", з тюнером DAB+ для прийому цифрового радіо та вбудованим аналоговим FM-тюнером. Крім того, DAB200 має USB-аудіоплеєр для mp3-треків та вхід Aux на передній панелі для провідного підключення до mp3- або CD-програвача. Для підключення до смартфону або планшета DAB200 має Bluetooth модуль. Кожне джерело звуку може бути налаштовано і керуватися з передньої панелі або за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, і є навіть 2 програмованих будильника, які можуть запускати відтворення DAB / FM або звуковий сигнал в заздалегідь встановлений час. Таким чином DAB200 забезпечує більш ніж достатній вибір музичних джерел для будь-якого рішення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші роз'єми | USB 2.0 |
| Вес | 2.3 |
| Встроенная память | — |
| Входы и выходы | USB, Aux, Bluetooth |
| Відеовиходи | — |
| Додаткові характеристики | DAB+, FM, USB-плеєр, Aux вхід, Bluetooth, 19" монтаж, висота 1U, Живлення 220 В, IP31, Метал, 20-20 кГц, >60 дБ |
| Діапазон робочих частот | 20-20 кГц |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Категорія пристрою | HD медіаплеєри |
| Керування | Пульт ДК |
| Класс защиты | IP31 |
| Максимальное разрешение | — |
| Материал корпуса | Металл |
| Мережеві можливості | Bluetooth |
| Наличие дисплея | Немає дисплея |
| ОС | — |
| Обсяг оперативної пам'яті | — |
| Особенности | — |
| Поддерживаемые форматы | MP3 |
| Розміри | 484 / 260 / 44 мм |
| Розміри, мм | 484 / 260 / 44 |
| Співвідношення сигнал/шум | >60 дБ |
| Тип | Стационарный |
| Тип устройства | Джерело звуку |
Информация для заказа
- Цена: 6 151 ₴





