
Мікшуючий підсилювач CMX DA-500MT, 6 зон, 19'' (17-00006)
25 650 ₴
- В наличии
- Код: 17-00006
Мікшуючий підсилювач DA-500MT CMX. 6-зонний підсилювач-мікшер з MP3 / USB / FM-тюнером / Bluetooth, номінальна вихідна потужність якого становить 500 Вт. Він ідеально підходить для озвучування шкіл, супермаркетів, банків, готелів та інше. Цей прилад складається з трьох складових: попередній підсилювач, мікшер та підсилювач потужності. Все розміщене в одну 19-дюймову одиницю висотою 2U, що є економічним, але дуже надійним рішенням. Додатково встановлені інтерфейси: Mic1 (6,3 мм) і Mic/Line вхід 2-4 (XLR), два лінійні входи, один вхід EMC та один вхід RJ45 для 6-зонного віддаленого мікрофона. Mic1 VOX вхід з найвищим пріоритетом крім входу ЕМС. Один роз'єм USB та один слот microSD на передній панелі забезпечують легкий доступ та експлуатацію кінцевим користувачам. Підсилювач має конструкцію з повним захистом від перевантаження, короткого замикання та високої температури, щоб уникнути будь-яких пошкоджень. Ці підсилювачі підходять для використання у банках, школах, готелях, ресторанах, тематичних центрах та магазинах.
Ключові особливості:
- 19-дюймовий корпус висотою 2U.
- Вихідна потужність 500 Вт.
- 6-канальний вихід для 100 В ліній.
- Кожна зона має варіант комутації 100 В / 70 В / 4-16 Ом.
- 6 зон виходів на динаміки з незалежним регулюванням гучності.
- Вбудований плеєр з MP3/USB/FM /Bluetooth.
- Mic1 вхід 6.3 мм Jack з VOX з пріоритетом.
- Mic/Line входи 2-4 - збалансовані XLR з mic/line перемиканням та +48 В фантомним живленням.
- Входи 4-5 на задній панелі типу RCA.
- Вхід ЕМС (електромагнітний) через RCA на задній панелі з вторинним пріоритетом, крім MIC1.
- До підсилювача можливо підключити 6 віддалених мікрофонів DA-500RM (до 300 метрів).
- Регулювання гучності для входів 1-4 та 1-2, НЧ/ ВЧ та 6-зонного регулювання гучності на передній панелі.
- Візуальні індикатори захисту, кліпінгу 6 зон та вимірювання рівня вихідного сигналу.
- Повний захист підсилювача від перевантаження, кліпінгу, короткого замикання та високої температури.
- Живлення: 230 В змінного струму або 24 В постійного струму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AUX (RCA) | 4-5 (RCA) |
| Bluetooth | Да |
| USB | USB (передня панель) |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 10.4 |
| Выходы | Jack 6.3 мм, XLR, RCA |
| Вихід на акустику | 70 В / 100 В / 4-16 Ом |
| Выходная мощность | 500 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входы | Jack 6.3 мм, XLR, RCA, USB інтерфейс |
| Отключение звука | Немає |
| Отношение сигнал/шум | 70 дБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | MP3/USB/FM/Bluetooth, VOX, +48 В фантомне живлення, захист від перевантаження/короткого замикання/високої температури, 19'' 2U |
| Діапазон відтворення частот | 80-16000 |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | 230 В змінного струму або 24 В постійного струму |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Захист | захист від перевантаження, короткого замикання та високої температури |
| Зональність | 6 зон |
| Класс усилителя | — |
| Клемний вихід на акустику | 70 В / 100 В / 4-16 Ом |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Число каналов | 6.0 |
| Максимальная мощность | 201 - 500 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | для встановлення у рек |
| Мікрофонний вхід (1/4") | Є (6.3 мм Jack, VOX) |
| Мікрофонний вхід (XLR) | Є (XLR, mic/line, +48 В фантомне живлення) |
| Номінальна потужність на канал за опору в 4 Ом | — |
| Номінальна потужність на канал за опору в 8 Ом | — |
| Особенности | Радіо, Фантомне живлення мікрофонів |
| Перемикач Direct | Немає |
| Назначение | Для колонок |
| Пряме підключення джерела | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD |
| Регулювання балансу | Немає |
| Регулювання тембру | Є |
| Рекомендований опір | 4-16 Ом |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 х 405 х 88 |
| Розміри, мм | 484 / 405 / 88 |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Тип | Мікшери-підсилювачі |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |
| Тонкомпенсація | Немає |
- Цена: 25 650 ₴










