
Вуличний прожекторний гучномовець PJSK-20PSEN CMX (19-00008)
1 721 ₴
- В наличии
- Код: 19-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний прожекторний гучномовець, 20-10-5 Вт / 100 В + 8 Ом, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, алюмінієвий корпус, EN54-24 сертифікат. Матеріал корпусу алюміній; Потужність 5 / 10 / 20 Вт; Розміри 170 / 245 мм; Клас захисту IP66; Вага 1.9 кг
Вуличний прожекторний гучномовець PJSK-20PSEN CMX призначений для системи голосової сигналізації та евакуації, 20 Вт, 100 В 8 Ом, з керамічним роз'ємом, термозапобіжником і вогнестійким кабелем, клас захисту корпусу IP66, може використовіватись на відкритому повітрі. Ідеально підходить для музики на вулиці та для оповіщення в школі, офісі, готелі та аеропорту. Динамік, захищений від погодних умов, відкритий проекційний динамік, 6,5” PP (повнодіапазонний буфер). Відповідає стандартам EN54-24. Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю з водонепроникним вводом. Металевий корпус і кронштейн з нержавіючої сталі білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою монтажного кронштейна з нержавіючої сталі.
Ключові особливості:
- Динаміки 6.5”двосмугові;
- Чутливість (@1W/m) 92 Дб;
- Кількість зон оповіщення 16;
- Кількість зовнішніх керованих пристроїв, що підключаються на одну зону оповіщення, не більше 50 шт;
- Діапазон робочих частот 110-15000 Гц;
- Клас захисту IP66;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу алюміній;
- Потужність 5 / 10 / 20 Вт;
- Розміри 170 / 245 мм;
- Клас захисту IP66;
- Вага 1.9 кг;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1.9 |
| Вид | Рупорні |
| Вид монтажа | — |
| Выходная мощность | 5-10-20 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 170 / 245 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | EN54-24, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, монтажний кронштейн з нержавіючої сталі, підходить для вулиці, клас захисту IP66, швидкий монтаж |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | white |
| Комплектация | монтажний кронштейн з нержавіючої сталі, вогнестійкий кабель, термозапобіжник |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Монтаж | Підвісний |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | З вологозахистом,Всепогодні |
| Мощность | 5,10,20 |
| Назначение | Концертно-театральні |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 170 / 245 мм |
| Розміри, мм | 170 / 245 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 110-15000 |
| Чутливість мікрофона | 92 Дб |
Информация для заказа
- Цена: 1 721 ₴







