
Настінний гучномовець CMX FWS-56MEN (19-00012)
983 ₴
- В наличии
- Код: 19-00012
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5-дюймовий настінний динамік з протипожежним корпусом; перемикач потужност 6-3-1.5Вт, 100В; перемикання ліній: 70В / 100В; матеріал: керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель; стандарт EN54-24 сертифікат; розміри 165 / 165 / 60 мм; вага: 1.4 кг Настінний гучномовець
FWS-56MEN CMX
призначений для системи голосової сигналізації та евакуації, 20 Вт, 100 В, з керамічним роз'ємом, термозапобіжником і вогнестійким кабелем. Ідеально підходить для музичного супроводу, а також оповіщення в школі, офісі, готелі та аеропорту. 5-дюймовий широкосмуговий динамік. Відповідає стандартам EN54-24.. Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю з водонепроникним вводом. Металевий корпус, металева решітка, настінне кріплення, швидке встановлення за допомогою гвинтового отвору.Ключові особливості
- Настінний вогнестійкий динамік з трансформатором для широкого застосування.
- Відповідає стандартам EN54-24.
- Ідеально підходить для застосування в учбових закладах, готелях, аеропортах та в інших громадських місцях.
- Перемикач потужності 1.5 Вт / 3 Вт / 6 Вт на 100В.
- 5-дюймовий широкосмуговий динамік.
- Перемикання ліній 70В або 100В на трансформаторі.
- Сталевий корпус, сталева решітка та протипожежний купол білого кольору.
- Потужність 1.5 / 3 / 6 Вт.
- Керамічний конектор, вогнестійкий купол, вогнестійкий кабель 95℃ та термозапобіжник.
- Колір: білий.
- Розмір: 165 / 165 / 60 мм.
- Вага: 1.4 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1.4 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 1.5-3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 165 х 165 х 60 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Відповідає EN54-24, IP66, вогнестійкий кабель 95℃, термозапобіжник |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | настінне кріплення |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 1.5,3,6 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 165 / 165 / 60 мм |
| Розміри, мм | 165 / 165 / 60 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 150-12000 |
Информация для заказа
- Цена: 983 ₴



