3-дюймовий настінний динамік 3-1,5 Вт, 100 В, ABS пластик, з повністю герметичним корпусом. Потужність 1.5 / 3 Вт; Розміри 120 / 120 / 60 мм; Вага 0.4 кг.
Настінний гучномовець WSK-33T CMX вологостійкий настінний динамік із повністю герметичним корпусом. Ідеально підходить для SPA, душових та інших приміщень з високою вологістю призначений для системи голосової сигналізації та евакуації. Перемикач потужності 3Вт-1.5Вт на 100В, динамік, 3”, відповідає стандартам. Лінійний вхід 100 В або 70 В за допомогою кабелю з водонепроникним вводом. Корпус з ABS пластику, настінне кріплення, швидке встановлення за допомогою гвинтового отвору.
Ключові особливості:
- Динаміки 3.0”;
- Водонепроникний настінний динамік;
- Лінійний вхід 100 або 70 В;
- Чутливість (@1W/m) 89 Дб;
- Діапазон робочих частот 150-12000 Гц;
- Клас захисту IP66;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу ABS пластик / решітка ABS пластик;
- Встановлення за допомогою отвору для підвішування;
- Потужність 1.5 / 3 Вт;
- Розміри 120 / 120 / 60 мм;
- Вага 0.4 кг;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | ABS-пластик |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 0.4 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 1.5-3 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входы | 1 x Лінійний вхід (моно) (1/4") |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 120 х 120 х 60 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Водонепроникний, Клас захисту IP66, Гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | настінне кріплення |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Оснащение | — |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 1.5, 3 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Розміри, мм | 120 / 120 / 60 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 89 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 150-12000 |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴




