
Настінний гучномовець CMX WSK-610W (19-00019)
788 ₴
- В наличии
- Код: 19-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6,5-дюймовий, широкосмуговий настінний динамік, 10 Вт, 100 В, ABS пластик; габаритні розміри, 200 / 110 / 273 мм; матеріал корпусу – пластик ABS; ступінь захисту IР33; маса, не більше 1,3 кг
Настінний гучномовець WSK-610W CMX. Настінний гучномовець широко застосовується в системах для озвучування в громадських місцях. Iдеально підходять для музичного супроводу у торгових центрах, школах, ресторанах у складі систем оповіщення всіх типів. Номінальна вихідна потужність 10 Вт. Лінійний вхід 100 В. Корпус ABS-пластик, решітка зі сталі, білого кольору. Швидкий монтаж за допомогою гвинтового отвору.
Ключові властивостіі:
- номінальна шумова потужність, 10 Вт;
- трансформатор 100 В;
- 6.5-дюймовий широкосмуговий настінний динамік;
- чутливість (@1W/m) не менше 98 дБ;
- діапазон робочих частот 180-14000 Гц;
- габаритні розміри, 200 / 110 / 273 мм;
- матеріал корпусу – пластик ABS;
- ступінь захисту IР33;
- маса, не більше 1,3 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 1.3 |
| Вид | Рупорні |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 10 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 200 х 110 х 273 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Швидкий монтаж; трансформатор 100 В; 6.5-дюймовий широкосмуговий динамік; ступінь захисту IP33; чутливість 98 дБ |
| Діапазон робочих частот | 180-14000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP44 |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Оснащение | — |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 10 |
| Назначение | Концертно-театральні |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 110 / 273 мм |
| Розміри, мм | 200 / 110 / 273 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 98 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 180-14000 |
Информация для заказа
- Цена: 788 ₴




