
Стельовий гучномовець CMX FCS-56CEN з протипожежним корпусом (19-00031)
936 ₴
- В наличии
- Код: 19-00031
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5-дюймовий. стельовий динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5 Вт, 100 В, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Діаметр вирізу Ø 175мм; розміри Ø 200 x 105мм; вага 0.9 кг.
Стельовий гучномовець FCS-56CEN CMX з протипожежним корпусом. Відповідає вимогам стандарту EN54-24. Гучномовець для вуличного встановлення з трансформатором, призначений для голосового оповіщення та системи евакуації. Широко застосовуються при озвучуванні виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів. Номінальна вихідна потужність 30 Вт за 100 В. 5-дюймовий широкосмуговий динамік. Лінійний вхід 100 або 70 В. Кронштейн та фурнітура витримують суворі умови цілорічного розміщення на вулиці. Корпус метал, решітка зі сталі, білого кольору. Керамічний коннектор, термо запобіжник, вогнестійкий купол і вогнестійкий кабель. Швидкий монтаж у сталю за допомогою трьом пружинним затискачам.
Ключові особливості:
- 5-дюймовий широкосмуговий динамік;
- Лінійний вхід 100 В;
- Потужність 1.5-3-6 Вт;
- Чутливість (@1W/m) 98 Дб;
- Діапазон робочих частот 110-14500 Гц;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу метал, решітка метал;
- Розміри Ø 200 / 105мм;
- Діаметр отвору для монтажа Ø 175мм;
- Вага 0.9 кг;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | Металл |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 0.9 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 1.5-3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 200 х 200 х 105 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | EN54-24; керамічний коннектор; термозапобіжник; вогнестійкий купол і кабель; трансформатор; монтаж пружинними затискачами; діаметр вирізу Ø 175мм; гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-14500 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Комплектация | Кронштейн та фурнітура |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | Всепогодні, З вологозахистом |
| Мощность | 1.5,3,6 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Розміри, мм | 200 / 105 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 110-14500 |
Информация для заказа
- Цена: 936 ₴



