
Стельовий гучномовець CMX FCS-66FEN з протипожежним корпусом (19-00032)
990 ₴
- В наличии
- Код: 19-00032
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6,5-дюймовий. стельовий динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5 Вт, 100 В, керамічний коннектор, термопредохранитель, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Діаметр отвору для монтажу Ø 175мм. Розміри Ø 200 x 90мм. Вага 0.9 кг.
Стельовий гучномовець FCS-66FEN CMX з протипожежним корпусом. Відповідає вимогам стандарту EN54-24. Гучномовець для вуличного встановлення з трансформатором, призначений для голосового оповіщення та системи евакуації. Широко застосовуються при озвучуванні виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів. Номінальна вихідна потужність 30 Вт за 100 В. 6.5-дюймовий широкосмуговий динамік. Лінійний вхід 100 або 70 В. Кронштейн та фурнітура витримують суворі умови цілорічного розміщення на вулиці. Корпус метал, решітка зі сталі, білого кольору. Керамічний коннектор, термо запобіжник, вогнестійкий купол і вогнестійкий кабель. Швидкий монтаж у сталю за допомогою трьом пружинним затискачам.
Ключові особливості:
- 6,5-дюймовий широкосмуговий динамік;
- Лінійний вхід 100 В;
- Потужність 1.5-3-6 Вт;
- Чутливість (@1W/m) 92 Дб;
- Діапазон робочих частот 100-18000 Гц;
- Колір білий;
- Матеріал корпусу метал, решітка метал;
- Розміри Ø 200 / 90 мм;
- Діаметр отвору для монтажа Ø 175мм;
- Вага 0.9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | Металл |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 0.9 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 1.5-3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 200 х 200 х 90 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Відповідає EN54-24, призначений для вуличного встановлення, вогнестійкий купол, вогнестійкий кабель |
| Діапазон робочих частот | 100-18000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Комплектация | Кронштейн, фурнітура, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Оснащение | — |
| Особенности | Всепогодні, З вологозахистом |
| Мощность | 6 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Розміри, мм | 200 / 105 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 98 дБ |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-18000 |
| Чутливість мікрофона | 92 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴



