
TVF-VOC-Z2 2-х зонний вібраційно-оптичний охоронний прилад (28-00014)
56 341 ₴
- В наличии
- Код: 28-00014
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2-х зонний оптичний охоронний прилад. Максимальна довжина кабелю охоронної зони: 1000м; Діапазон частот вібрації: 500 Гц~100 кГц; час реакції на тривогу: ≤2S; чутливість налаштовується користувачем; Максимальна вихідна оптична потужність: 10 дБ; Довжина хвилі: 1510~1590 нм; кількість волокон для роботи системи-4; релейний вихід NO/NC-2шт; тип волокна: SM, 9/125, 900 мкм; напруга живлення: DC12V; оптич. інтерфейс FC-APC-3шт; комплектується пластиковим корпусом IP65; Ethernet 100 Мб; RS485-1шт; TVF-VOC-Z2 це 2-х зонний оптичний охоронний прилад використовується для охорони периметра, а саме заборів, ворот, різноманітних огороджень. Принцип дії: в оптичному кабелі виникають імпульси при його деформації, або механічному впливі. Вібраційна система може працювати на звичайному оптичному кабелі, які викорустовуються в комунікаціях, волокно типу SM-singl mode. Є можливість регулювання чутливості від захисту від хибних спрацьовувань.
Особливості:
2-х зонний оптичний охоронний прилад.
Максимальна довжина кабелю охоронної зони: 1000м;
Діапазон частот вібрації: 500 Гц~100 кГц;
Час реакції на тривогу: ≤2S; чутливість налаштовується користувачем;
Максимальна вихідна оптична потужність: 10 дБ;
Довжина хвилі: 1510~1590 нм;
Кількість волокон для роботи системи-4;
Релейний вихід NO/NC-2шт; тип волокна: SM, 9/125, 900 мкм;
Напруга живлення: DC12V; оптич. інтерфейс FC-APC-3шт;
Комплектується пластиковим корпусом IP68;
Ethernet 100 Мб; RS485-1шт;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet 100Mb, FC-APC, RS485 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Контролер |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі сигналу | 1000 |
| Довжина охоронної зони | 1000 м |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | FC-APC, Ethernet 100Mb, RS485, NO/NC |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP68 |
| Комплект поставки | Оптичний інтерфейс FC-APC (3 шт), Пластиковий корпус |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество волокон | 2 |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Є |
| Особенности | 2-х зонний, регульована чутливість, релейний вихід NO/NC (2 шт), Ethernet 100Mb, RS485, IP68, Метал, Пластик |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN, RS485 |
| Протокол связи | Ethernet 100Mb, RS485 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 500 Гц~100 кГц |
| Роз'єми підключення | FC-APC (3 шт), RS485, Ethernet 100Mb, 1 x DC |
| Розміри | 386 х 250 х 120 |
| Розміри, мм | 386 / 250 /120 |
| Ступінь захисту корпусу | IP68 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип волокна | SM |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Вібраційно-оптичний охоронний прилад |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Час доставки сигналу тривоги | ≤2S |
Информация для заказа
- Цена: 56 341 ₴










