Приймач бездротових бар'єрів. Кількість каналів: 4; Робоча частота: 433,92 МГц; Радіус дії: 100 м; Тип контактів: NO/NC; Напруга живлення: 12 В; Струм споживання: 18 мА; Робоча температура: -10 °C ~ +60 °C; Вага 50 г. Розміри 75 / 55 / 28 мм
Приймач бездротових бар'єрів Trinix TRX-4RWL призначений для того, щоб приєднати бездротові бар'єри Trinix серії TRX-2B/10MWL та TRX-4B/10MWL до будь-якої дротової охоронної централі з НЗ/НР входами. TRX-4RWL оснащений радіоканальним приймачем та НЗ транзисторними виходами. За допомогою звичайних дротів виходи приймача з'єднуються із входами централі. Таким чином, НЗ виходи приймача стають аналогом звичайних дротових датчиків для входів централі. При спрацюванні бездротового бар'єру він відправляє сигнал на приймач. Приймач приймає його, обробляє та розмикає вихід. Централь своє чергу приймає розмикання виходу приймача, як розмикання шлейфу датчика і видає тривогу.
Ключові властивості та можливості
- Кількість каналів - 4.
- Робоча частота - 433,92 MHz.
- Радіус дії - 100 м.
- Тип контактів - NO/NC.
- Напруга живлення - 12 В.
- Струм споживання - 18 мА.
- Робоча температура - -10 °C ~ +60 °C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 50 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 100 м |
| Дальність передачі | На вулиці 10 м, В приміщенні 20 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, НЗ транзисторні виходи |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 100 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | — |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Площадь покрытия | 100 м |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 18 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Протокол связи | Радіоканал |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 75 х 55 х 28 мм |
| Розміри, мм | 75 / 55 / 28 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Система виявлення | Частотні канали |
| Ток потребления | 18 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Дротова охоронна централь з НЗ/НР входами |
| Тип | Бездротові |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Приймач |
| Частота передачи | 433,92 МГц |
| Частота передачі | 433 |
| Частотні канали | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 939 ₴




