Приймач бездротових бар'єрів. Кількість каналів: 1; Робоча частота: 433,92 МГц; Радіус дії: 100 м; Тип контактів: NO/NC; Напруга живлення: 12 В; Струм споживання: 20 мА; Робоча температура: -10 °C ~ +60 °C, Вага 30 г. Розміри 50 / 30 / 20 мм
Приймач бездротових бар'єрів Trinix TRX-1RWL призначений для того, щоб приєднати бездротові бар'єри Trinix серії TRX-2B/10MWL до будь-якої дротової охоронної централі з НЗ/НР входами або дистанційні пульти. TRX-1RWL оснащений радіоканальним приймачем та НЗ транзисторними виходами. За допомогою звичайних дротів виходи приймача з'єднуються із входами централі. Таким чином, НЗ виходи приймача стають аналогом звичайних дротових датчиків для входів централі. При спрацюванні бездротового бар'єру він відправляє сигнал на приймач. Приймач приймає його, обробляє та розмикає вихід. Централь у свою чергу приймає розмикання виходу приймача, як розмикання шлейфу датчика і видає тривогу.
Ключові властивості та можливості
- Робоча напруга: DC 12 В.
- Струм споживання: 20 мА.
- Робоча температура: -10 °C ~ +60°C.
- Чутливість прийому: -108 дБм.
- Робоча частота: 433,92 МГц.
- Робоча відстань: до 100 м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 50 / 30 / 20 мм |
| Розміри, мм | 50 / 30 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 6 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Приймач |
| Частотні канали | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴




