T-подібний кронштейн для 3-х та 4-х променевих бар'єрів (TRX-3B/150M, TRX-3B/250M, TRX-4B/100M, TRX-4B/250M). Матеріал: нержавіюча сталь. Довжина: 50 см. (Ціна за 1 шт) T-подібний кронштейн для 3-х та 4-х променевих бар'єрів (TRX-3B/150M, TRX-3B/250M, TRX-4B/100M, TRX-4B/250M). Матеріал: нержавіюча сталь. Довжина: 50 см. (Ціна за 1 шт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Комплект поставки | 1 шт |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | — |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 50 см |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | — |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Кронштейн для бар'єрів |
Информация для заказа
- Цена: 289 ₴


