
Кронштейн для ІЧ-бар’єрів Trinix TRB-50L (25-00034)
265 ₴
- В наличии
- Код: 25-00034
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
L-подібний кронштейн для 3-х та 4-х променевих бар'єрів Trinix TRX-3B/150M, TRX-3B/250M, TRX-4B/100M, TRX-4B/250M); матеріал нержавіюча сталь; довжина 50 см, діаметр 4 см. Ціна за 1 шт.
L-подібний кронштейн Trinix TRB-50L для 3-х та 4-х променевих бар'єрів Trinix (TRX-3B/150M, TRX-3B/250M, TRX-4B/100M, TRX-4B/250M) з нержавіючої сталі. Довжина 50 см, діаметр 4 см. Ціна за 1 шт.
Ключові властивості
- Сумісний з 3-х та 4-х променевимим ІЧ-бар’єрами Trinix: TRX-3B/150M, TRX-3B/250M, TRX-4B/100M, TRX-4B/250M.
- Виконаний з нержавіючої сталі, підходить для зовнішнього монтажу.
- Довжина бар’єру становить 50 см, діаметр 4 см.
- Ціна вказана за 1 штуку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Нержавіюча сталь |
| Цвет | Серебристый |
| Комплект поставки | 1 шт |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 40 х 40 х 500 мм |
| Розміри, мм | Довжина 50 см, діаметр 4 см |
| Сенсори | 3-х променеві, 4-х променеві |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | — |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Кронштейн для бар'єрів |
Информация для заказа
- Цена: 265 ₴

