T-подібний кронштейн для 2-х променевих бар'єрів TRX-2B/40M, TRX-2B/60M, TRX-2B/100M, TRX-2B/100MW. Матеріал: нержавіюча сталь. Довжина: 30 см. (ціна за 1 шт) T-подібний кронштейн для 2-х променевих бар'єрів TRX-2B/40M, TRX-2B/60M, TRX-2B/100M, TRX-2B/100MW. Матеріал: нержавіюча сталь. Довжина: 30 см. (ціна за 1 шт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Матеріал: нержавіюча сталь, Довжина: 30 см, Встановлення: Зовнішнє |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | — |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 30 см |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | — |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Кронштейн для бар'єрів |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴


