
Кронштейн для ІЧ-бар’єрів Trinix TRB-10H, комплект з 2 шт. (25-00031)
354 ₴
- В наличии
- Код: 25-00031
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект кронштейнів з 2 штук для кріплення ІЧ-бар'єрів серії Trinix TRX-100M (TRX-100M/2RAY, TRX-100M/8RAY та інші). Для кріплення приймача або передавача ІЧ-бар’єра необхідно обидві кронштейни з комплекту; для монтажу на стіну або огорожу всього ІЧ-бар’єра, що складається з приймача та передавача, слід придбати 2 комплекти кріплень. Матеріал корпусу нержавіюча сталь, розміри 150 / 85 мм
Trinix TRB-10H – кронштейн із нержавіючої сталі для кріплення на стіну або огорожу інфрачервоних бар'єрів Trinix серії TRX-100M (TRX-100M/2RAY, TRX-100M/8RAY та інші).
Зверніть увагу: для кріплення приймача або передавача ІЧ-бар’єра необхідно обидві кронштейни з комплекту. Таким чином, для монтажу на стіну або огорожу всього ІЧ-бар’єра, що складається з приймача та передавача, слід придбати 2 комплекти кріплень.
Ключові властивості
- Сумісність: ІЧ-бар’єри Trinix серії TRX-100M (TRX-100M/2RAY, TRX-100M/8RAY та інші).
- Один кронштейн складається з двох частин, має можливість регулювання кута кріплення.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Для встановлення і приймача, і передавача ІЧ-бар’єра слід придбати два комплекти кронштейнів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Нержавіюча сталь, регулювання кута кріплення |
| Комплект поставки | Комплект з 2 шт. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | — |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 150×85 мм |
| Розміри, мм | 150 / 85 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | — |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Кронштейн для бар'єрів |
Информация для заказа
- Цена: 354 ₴







