6-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: виявлення по перериванню 6 променів; Розміри, мм: 1100х32х33; Вибір частоти променя: 4 канали, Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Напруга живлення: DC 12 В; Струм споживання: приймач + передавач: 100мА; Кут горизонтального налаштування: 180 °; Видошукач: інфрачервоний порт із передачею цифрового сигналу; Особливості моделі: захист від несанкціонованого доступу, захист від інфрачервоного випромінювання, антитамперний захист (обрив дроту), імунітет від дрібних тварин; Час реагування: 80 мсек TRX-80M/6 RAY - це ІЧ-бар'єр, який має можливість вибору частоти для променя, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача і реєструє вторгнення лише при одночасному перетині 6-х променів, що дозволяє системі уникнути помилкових тривог. Робоча відстань цієї моделі становить 80 м.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 6 променів
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування: 80 мсек
Частотні канали: 4
Струм споживання: приймач + передавач: 100мА
Захист від несанкціонованого доступу, захист від інфрачервоного випромінювання, антитамперний захист (обрив дроту), імунітет до дрібних тварин
Регулювання за горизонталлю: ±180°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Время доставки сигнала тревоги | 80 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±180° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 80 м |
| Дальність передачі | На вулиці 80 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | захист від несанкціонованого доступу, захист від інфрачиного випромінювання, антитамперний захист (обрив дроту), імунітет до дрібних тварин, світлова індикація |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 6 |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 80 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 100 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | DC 12 В |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1100 х 32 х 33 мм |
| Розміри, мм | 1100 / 32 / 32 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Активний ІЧ-бар'єр |
| Система виявлення | переривання 6-ти променів |
| Ток потребления | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частота передачи | 4 канали |
| Частотні канали | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 3 083 ₴




