2-променевий інфрачервоний сповіщувач із вибором частоти для стикування (8 каналів). Дальність виявлення 40-60 м на вулиці та 80-100 м у приміщенні. Система виявлення: виявлення переривання 2-х променів; Ступінь захисту: IP66 (вологозахищений герметичний корпус), Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Вибір частоти: 8 каналів; Час реагування, мсек: 50-700; Вихід тривоги: реле з контактом, що перемикається, 2А/24В макс (постійна напруга); Напруга живлення: 11-30VDC (не поляризована); Струм живлення: приймач/передавач: 100 мА max 12 В постійного струму; Температура: -25/+55; Вихід контакту НСД: однополюсний вимикач; Кут горизонтального налаштування: ±90°; Кут вертикального налаштування: ±10°; Видошукач: лінза; Особливості моделі: вихід регулювання чутливості, індикатор норми; Розміри, мм: 185х70х70; Маса, г (передавач та приймач): 750 TRX-60M/8CH – це ІЧ-бар'єр, який має можливість вибору частоти для стикування, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача і реєструє вторгнення лише при одночасному перетині 2-х променів, що дозволяє системі уникнути помилкових тривог. Робоча відстань даної моделі становить 40-60 м на вулиці та 80-100 м у приміщенні.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 2 променів
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Частотні канали: 8
Тривожний вихід: реле з контактом, що перемикається, 2А/24В макс (постійна напруга)
Вихід контакту несанкціонованого доступу: однополюсний вимикач
Струм живлення: приймач/передавач: 100 мА max 12 В постійного струму
Робоча температура -25/+55С
Регулювання за горизонталлю: ±90°
Регулювання за вертикаллю: ±10°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 750 г |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50-700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 40-60 м (на вулиці), 80-100 м (в приміщенні) |
| Дальність передачі | На вулиці 60 м, В приміщенні 100 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | регулювання чутливості, індикатор норми, світлова індикація, реле тривоги |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | приймач і передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 2 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 2А/24В (макс) |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 2А/24В |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 40-60 м на вулиці, 80-100 м у приміщенні |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 100 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 11-30VDC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 185 х 70 х 70 мм |
| Розміри, мм | 185 / 70 / 70 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | інфрачервоний світлодіод |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Ток потребления | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | реле для підключення до сигналізації |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частота передачи | 8 каналів |
| Частотні канали | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 216 ₴




