4-променевий ІЧ-сповіщувач. Система виявлення: переривання 4-х променів або 2 верхніх / 2 нижніх променів; функція антитуман; дальність виявлення 250 м на вулиці, 750 м у приміщенні; час реагування 50-700 мсек; 4 частотні канали; тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1А макс. 30 В AC/DC; датчик розкриття НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC) Живлення: 12/24 В (DC/AC); струм живлення: приймач+передавач 110мА, обігрівач 200мА; Температура -25/+60С, з обігрівачем (опція): -40/+60С; Клас захисту IP65, Регулювання за горизонталлю/вертикаллю: ±90°/±10°; Розміри: 395 / 100 / 105 мм; маса 3000 г TRX-4B/250M -4-променевий інфрачервоний бар'єр. Система виявлення: Переривання 4 променів або 2 верхніх променів або 2 нижніх променів. Датчик призначений для встановлення на побутових та промислових об'єктах. Дана модель має 4 частотні канали, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача та реєструє вторгнення при перетині 4-х променів. Робоча відстань даної моделі становить 250 м на вулиці та 750 м у приміщенні. Функція: антитуман.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 4 променів або 2 верхніх променів або 2 нижніх променів
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Частотні канали: 4
Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму
Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC)
Струм живлення: приймач + передавач: 110 мА, обігрівач: 200 мА
Робоча температура приладу з обігрівачем -40/60С (опціонально)
Регулювання горизонталі: ±90°
Регулювання за вертикаллю: ±10°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 3 кг |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50 - 700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 250 м (на вулиці), 750 м (в приміщенні) |
| Дальність передачі | На вулиці 250 м, В приміщенні 750 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Антитуман, Світлова індикація |
| Питание | Від мережі |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 4 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 1 А макс. 30 В |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 1 А макс. 30 В |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 250 м (на вулиці), 750 м (у приміщенні) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 110 мА / 200 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12/24 В (DC/AC) |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 395 х 100 х 105 мм |
| Розміри, мм | 395 / 100 / 105 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | ІЧ-сповіщувач |
| Система виявлення | переривання 4-х променів |
| Ток потребления | 120 мА, 200 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 5 712 ₴






