2-променевий інфрачервоний сповіщувач із вибором частоти для стикування (8 каналів). Дальність виявлення 5-40 м на вулиці та 5-90 м у приміщенні; система виявлення: виявлення переривання 2-х променів; джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; вибір частоти: 8 каналів; час реагування: 50-700 мсек; вихід тривоги: реле з контактом, що перемикається, 2А/24В макс (постійна напруга); кут горизонтального налаштування: ±90°; кут вертикального налаштування: ±10°; видошукач: лінза; напруга живлення: 11-30VDC (не поляризована); струм живлення: приймач/передавач: 100 мА max 12 В постійного струму; ступінь захисту: IP66 (вологозахищений герметичний корпус); робоча температура: -25°C~+55°C; вихід контакту тампера: однополюсний вимикач; особливості моделі: вихід регулювання чутливості, індикатор норми; розміри:185 / 70 / 70 мм, маса (передавач та приймач): 750 г
TRX-40M/8CH – це ІЧ-бар'єр, який має можливість вибору частоти для стикування, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача і реєструє вторгнення лише при одночасному перетині 2-х променів, що дозволяє системі уникнути помилкових тривог. Робоча відстань даної моделі становить 5-40 м на вулиці та 5-90 м у приміщенні.
Особливості моделі:
- Система виявлення: переривання 2 променів
- Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
- Час реагування, мсек: 50-700 мсек
- Частотні канали: 8
- Тривожний вихід: реле з контактом, що перемикається, 2А/24В макс (постійна напруга)
- Вихід контакту несанкціонованого доступу: однополюсний вимикач
- Струм живлення: приймач/передавач: 100 мА max 12 В постійного струму
- Робоча температура: -25~+55°C
- Регулювання за горизонталлю: ±90°
- Регулювання за вертикаллю: ±10°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 750 г |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50-700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 5-40 м (на вулиці), 5-90 м (у приміщенні) |
| Дальність передачі | На вулиці 40 м, В приміщенні 90 м |
| Диапазон рабочих температур | -25~+55°C |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Вихід регулювання чутливості, Індикатор норми, Вихід тривоги (реле) |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | приймач, передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 2 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 2А/24В |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 2А/24В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 100 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 11-30VDC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 185 х 70 х 70 мм |
| Розміри, мм | 185 / 70 / 70 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | інфрачервоний світлодіод |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Ток потребления | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частота передачи | 8 |
| Частотні канали | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 157 ₴


