3-променевий інфрачервоний сповіщувач з функцією антитуман. Система виявлення: переривання 3 променів, дальність виявлення на вулиці 250 м, у приміщенні 750 м; джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; час реагування: 50-700 мсек; частотні канали: 4. Регулювання за горизонталлю: ±90°; регулювання за вертикаллю: ±10°. Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, який перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму; Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC). Живлення: 12/24 В (DC/AC); Струм живлення: приймач + передавач: 80 мА, обігрівач: 200 мА; Температура, С: -25/+60:С, з обігрівачем (опція): -40/+60С; Клас захисту: IP65. Розміри: 291 / 92 / 91 мм; маса (передавач та приймач): 1670 г
TRX-3B/250M – 3-променевий інфрачервоний бар'єр з функцією антитуман. Система виявлення: переривання 3 променів. Робоча відстань датчика становить 250 м на вулиці та 750 м у приміщенні.
Застосування
Датчик діє на великій відстані і призначений для встановлення на побутових і промислових об'єктах. Ця модель має 4 частотні канали, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача і передавача і реєструє вторгнення при перетині 3-х променів.
Ключові властивості
- Система виявлення: переривання 3 променів.
- Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод.
- Час реагування: 50-700 м/сек.
- Частотні канали: 4.
- Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму.
- Датчик розкриття: НЗ 0.5 А, 30 В (AC/DC).
- Струм живлення: приймач + передавач: 80 мА, обігрівач: 200 мА.
- Робоча температура приладу з обігрівачем (опціонально): -40/+60°С.
- Регулювання за горизонталлю: ±90°.
- Регулювання за вертикаллю: ±10°.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1.67 кг |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50-700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | На вулиці 250 м, В приміщенні 750 м |
| Дальність передачі | На вулиці 250 м, В приміщенні 750 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C; з обігрівачем -40 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Антитуман, Світлова індикація, Обігрівач (опція) |
| Питание | Від мережі |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Приймач, Передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 3 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 1 А макс. 30 В змінного/постійного струму |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 30 В, 1 А |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 250 м, 750 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри, Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 80 мА (приймач+передавач), обігрівач 200 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12/24 В (DC/AC) |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 291 х 92 х 91 мм |
| Розміри, мм | 291 / 92 / 91 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Активний ІЧ-бар'єр |
| Система виявлення | Переривання 3-х променів |
| Ток потребления | 80 мА, 200 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Тривожний вихід (НР, НЗ реле) |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 4 217 ₴











