2-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: переривання 2-х променів; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Час реагування, мсек: 50 – 700; Частотні канали: 3. Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, який перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму; Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC); Живлення: 12/24 В (DC/AC); Струм живлення: приймач + передавач: 70 мА; Температура : -25/+60С; Клас захисту: IP66, Регулювання за горизонталлю: ±360°; Регулювання за вертикаллю: ±180°; Розміри, мм: 688,3 x88,4x62,9 мм; Маса, г (передавач та приймач): 1000 TRX-2B/100MW -2-променевий інфрачервоний бар'єр. Система виявлення: переривання 2 променів. Датчик діє на відстань і призначений для установки на побутових та промислових об'єктах. Дана модель має 3 частотні канали, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача та реєструє вторгнення при перетині 2-х променів. Робоча відстань даної моделі становить 100 м на вулиці та 300 м у приміщенні.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 2 променів
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Частотні канали: 3
Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму
Датчик розтину: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC)
Живлення: 12/24 В (DC/AC)
Струм живлення: приймач + передавач: 70 мА
Робоча температура приладу: -25/+60С
Регулювання за горизонталлю: ±360°
Регулювання за вертикаллю: ±180°
Розміри, мм: 688,3 / 88,4 / 62,9 мм
Маса, г (передавач та приймач): 1000
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Вертикальний кут детектування | ±180° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50 - 700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±360° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | На вулиці 100 м, В приміщенні 300 м |
| Дальність передачі | На вулиці 100 м, В приміщенні 300 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Тривожний вихід, Датчик розтину, Регулювання по горизонталі і вертикалі |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 2 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 1 А макс. 30 В |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 1 А макс. 30 В |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | На вулиці 100 м, В приміщенні 300 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній, Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 200 мА, 70 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12/24 В (DC/AC) |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 688.3 х 88.4 х 62.9 мм |
| Розміри, мм | 688.3 / 88.4 / 62.9 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | інфрачервоний світлодіод |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Ток потребления | 200 мА, 70 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Підключення до сигналізації (реле НР/НЗ) |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 683 ₴





