2-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: переривання 2 променів; функція Антитуман; Дальність виявлення 100 м на вулиці, 300 м у приміщенні; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Час реагування, мсек: 50-700; Частотні канали: 4. Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму; Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC); Живлення: 12/24 В (DC/AC); Струм живлення: приймач + передавач: 70 мА, обігрівач: 200 мА (модель TRX-1HT); Температура, С: -25/+60С, з обігрівачем (опція): -40/+60С; Клас захисту: IP65, Регулювання за горизонталлю: ±90°; Регулювання за вертикаллю: ±10°; Розміри, мм: 212x80x74 мм; Маса, г (передавач та приймач): 1000 TRX-2B/100M -2-променевий інфрачервоний бар'єр. Система виявлення: переривання 2 променів. Датчик діє на відстань і призначений для установки на побутових та промислових об'єктах. Дана модель має 4 частотні канали, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача та реєструє вторгнення при перетині 2-х променів. Робоча відстань даної моделі становить 100 м на вулиці та 300 м у приміщенні. З функцією антитуману.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 2 променів;
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Частотні канали: 4
Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму
Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC)
Струм живлення: приймач + передавач: 70 мА, обігрівач: 200 мА (модель TRX-1HT)
Робоча температура приладу з обігрівачем -40/60С (опціонально)
Регулювання за горизонталлю: ±90°
Регулювання за вертикаллю: ±10°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50-700 мс |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | На вулиці 100 м, В приміщенні 300 м |
| Дальність передачі | На вулиці 100 м, В приміщенні 300 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Антитуман, Світлова індикація, Тривожний вихід, Датчик розкриття |
| Питание | Від мережі |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | приймач, передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 2 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 1 А макс. 30 В (AC/DC) |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 1 А макс. 30 В (AC/DC) |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 100 м на вулиці, 300 м у приміщенні |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | Приймач+передавач: 70 мА, Обігрівач: 200 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12/24 В (DC/AC) |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 212 х 80 х 74 мм |
| Розміри, мм | 212 / 80 / 74 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Активний ІЧ-бар'єр |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Ток потребления | 70 мА, 200 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | НР, НЗ реле |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 085 ₴







