4-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: виявлення переривання 4-х променів; Канали для стикування: 4 канали; Живлення: 10 В DC/AC; Струм живлення: 90 мА; Час реагування: 2 сек, 50 м/с; Вихід тривоги: Релейний контакт 1C, ємність контактна DC30V 0,5A max; Перемикач: Нормально-замкнений, нормально-розімкнений; Кут горизонтального налаштування: ±90°; Кут вертикального налаштування: ±10°; Рівень захисту: IP65; Робоча температура: -25/+55; Розміри, мм: 305х100х105; Маса, г (передавач та приймач): 1000 TRX-250M 4СН - це ІЧ-бар'єр, який має можливість вибору частоти для стикування, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача і реєструє вторгнення лише при одночасному перетині 4-х променів, що дозволяє системі уникнути помилкових тривог. Робоча відстань даної моделі становить 50-250 м на вулиці та 150-500 м у приміщенні.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 4 променів
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування: 2 сек, 50 м/с
Частотні канали: 4
Вихід тривоги: релейний контакт 1C, ємність контактна DC30V 0,5A max
Перемикач: нормально-замкнений, нормально-розімкнений
Кут горизонтального налаштування: ±90°
Кут вертикального налаштування: ±10°
Живлення: 10 В DC/AC, струм живлення: 90 мА
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 2 сек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | На вулиці 60 м, В приміщенні 100 м |
| Дальність передачі | На вулиці 60 м, В приміщенні 100 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Матеріал корпусу: Пластик, Час реагування 2 сек, Релейний вихід |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | приймач, передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 2 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | DC30V 0,5A max |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | DC30V 0,5A max |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 50-250 м, 150-500 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 100 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 10 В DC/AC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 305 х 100 х 105 мм |
| Розміри, мм | 305 / 100 / 105 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Активний ІЧ-бар'єр |
| Система виявлення | Частотні канали |
| Ток потребления | 100 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частота передачи | 4 канали |
Информация для заказа
- Цена: 4 092 ₴







