1-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: переривання 1 променя; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Час реагування, мсек: 50 – 700; Частотні канали: 3; Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, який перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму; Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC) Живлення: 12/24 В (DC/AC); Струм живлення: приймач/передавач: 70 мА; Температура: -25/+60С, з обігрівачем (опція): -40/+60С; Клас захисту: IP66, Регулювання за горизонталлю: ±360°; Регулювання за вертикаллю: ±180°; Розміри, мм: 246,8 x86,3x62,9 мм; Маса, г (передавач та приймач): 1000 TRX-1B/40MW - 1-променевий інфрачервоний бар'єр. Система виявлення: переривання 1 променя. Датчик призначений для встановлення на побутових та промислових об'єктах. Дана модель має 3 частотні канали, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача та реєструє вторгнення при перетині 1-го променя. Робоча відстань даної моделі становить 40 м на вулиці та 120 м у приміщенні.
Особливості моделі:
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Частотні канали: 3
Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, що перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму
Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC)
Регулювання горизонталі: ±360°
Регулювання за вертикаллю: ±180°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Вертикальний кут детектування | ±180° |
| Время доставки сигнала тревоги | 50 - 700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±360° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | На вулиці 40 м, В приміщенні 120 м |
| Дальність передачі | На вулиці 40 м, В приміщенні 120 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | НР, НЗ реле; Датчик розкриття; Світлова індикація |
| Питание | Від мережі |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Приймач та передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 1 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 30 Вт |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 30 Вт |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | На вулиці 40 м, В приміщенні 120 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 70 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12/24 В (DC/AC) |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 246.8 х 86.3 х 62.9 мм |
| Розміри, мм | 246.8 / 86.3 / 62.9 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Активний ІЧ-бар'єр |
| Система виявлення | переривання 1 променя |
| Ток потребления | 70 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 422 ₴





